Program Oral Interpretation

State Qualified Entries: 70

Team
School

Kaylee Flowers
Alief Elsik High School

Oluwadara Adebanjo
Alief Elsik High School

Racheal Akinbayo
Alief Elsik High School

Grant Denny
Amarillo High School

Hayley Carbajal
Banquete High School

Marissa Castro
Burges High School

Anica Nichols
Chaparral Star Academy

Kate Tucker
Clark HS

Trista Nunez
Clear Creek High School

Victoria Pegues
Cypress Ranch High School

Arleth Gonzalez
Cypress Ridge High School

Alex Iyer
Geneva School of Boerne

Reagan Oliver
Grand Oaks High School

Kaylee Frazier
Grapevine High School

Megan Liu
Greenhill School

Joshua Timmons
Greenhill School

Corbin Colvin
Hallsville High School

Cole Buzbee
Hallsville High School

Kole Kibler
Harlingen HS South

Devin Claudio
Harlingen HS South

Brendan Cisneros
Harlingen HS South

Esmeralda Trevino
Harlingen HS South

Christopher Heiskell
Harlingen HS South

Emily Weston
Harlingen High School

Tristan Flores
Harlingen High School

Benjamin Trevino
Harlingen High School

Charlotte Hughes
Harlingen High School

Meah Matherne
Houston Memorial High School

Crystal Huang
IE Academy

Deja Thomas
J. Frank Dobie High School

Hannah Collazos
J. Frank Dobie High School

Malia Curry
J. Frank Dobie High School

Nadia Petru
James Bowie High School

Erin Everette
James Bowie High School

Rozelle Mary Tulalian
Jordan High School

Aaron Anderson
Judson High School

Joshuah Mayo
Judson High School

Emily Stoutjesdyk
Keller High School

Madison Dean
Klein High School

Giana Martinez
L C Anderson High School

Isabel Tomkins
L C Anderson High School

Margaret Hamilton
L C Anderson High School

Claire Lupul
L C Anderson High School

Adelaide Escott
Lake Travis High School

Makayla Osburn
Lampasas High School

Ryan Wang
Lovejoy High School

Jude Wheatley
Lovejoy High School

Thomas O'Toole
North Catholic High School

Audrey Higley
Pflugerville High School

Gonzalo Delgado
Robert Vela

Kathleen Benson
Saint Mary's Hall

Jack Rykert
Saint Mary's Hall

Ben Bankler
Saint Mary's Hall

Brianna Roberts
San Angelo Central

Erica Avila
San Angelo Central

Mia Winters
San Angelo Central

Tyree Lewis
San Angelo Central

Chloe Hansen
San Angelo Central

Jack McLaughlin
San Angelo Central

Sky Reyes
Seminole

Daphnie Yang
Seven Lakes High School

Nicholas Bennett
South Grand Prairie High School

Luke McLane
St. Thomas HS

Aditi Iyer
The Village High School

Monica Nag
Tompkins High School

Danielle Bryden
Trinity School of Midland

Marysa Lozano
Tuloso Midway High School

Cesar Palacios
Tuloso Midway High School

James Garcia
Tuloso Midway High School

Jeremy Kohler
Winston Churchill HS