Policy Debate

State Qualified Entries: 65

Team
School

Felicity Salinas
Connor Foster
Andrews High School

Harper Duran
Payton Wollert
BSISD

Jack Hamby
Tyler Grove
BSISD

Avery Williams
Morgan Griffith
BSISD

Riley Bailey
Bryce Sheffield
Barbers Hill High School

Clare Stauber
Connor MacDonald
Boerne High School

Arielle Franks
Brandon Day
Borger High School

Emily Baxter
Maddie Cauble
Caddo Mills High School

Eli Cochrane
Liam Stayton
Canyon

Kaveen Patel
Ananya Chintalapudi
Coppell High School

Trishay Naman
Ameya Kulkarni
Coppell High School

Adarsh Agrawal
Ved Ganesh
Dulles High School

Mahika Dawar
Leena Joshi
Dulles High School

Ishaan Muchhala
Pratham Setia
Elkins High School

Eddie Wang
Rishabh Dave
Glenda Dawson High School

Isabel Martinez
Madison Rojas
Greenhill School

Shruti Siva
Krish Mysoor
Greenhill School

Varsha Gande
Ramateja Mettu
Greenhill School

Anna McFarland
Robert Underwood
Hallsville High School

Zachary Stansbery
Thomas Thompson
Hallsville High School

Eiddin Ahmed
Jeremiah Jolivette
Heights High School

Isaiah Duvvuri
Shauri Yedavalli
Hendrickson High School

Johnpaul Buwule
Aidan Cheely
Hendrickson High School

Allison Chavarria
Gabby O'Donnell
Hendrickson High School

Lawrence Jin
Dominic Chacko
Jesuit College Prep

Jackson Farragut
Benjamin Brainard
Jesuit College Prep

Aarin Jain
Tejas Murugesh
Jesuit College Prep

Caden Cutchall
Kyle Ma
Jesuit College Prep

Egan Wang
Ethan Choi
Katy Taylor High School

Bilvanilay Vakulabharanam
Aman Chaudhary
LV Hightower High School

Kalea Grant
Saanvi Seth
Lake Travis High School

Layla Nguyen
Minh Le
Langham Creek

Eleanor Barrett
Danielle Gu
Liberal Arts and Science Academy

Alexandrea Huang
Sam Church
Liberal Arts and Science Academy

Ella Williams
Chloe Kwan
Liberal Arts and Science Academy

Lucy Loehr
Rohan Malhotra
Liberal Arts and Science Academy

Gideon Witchel
Jack Dollinger
Liberal Arts and Science Academy

Samantha Low
Eleanor Barrett
Liberal Arts and Science Academy

Christian Bohmer
Sam Church
Liberal Arts and Science Academy

Maile Low
Ella Williams
Liberal Arts and Science Academy

Bilal Faisal
Danielle Gu
Liberal Arts and Science Academy

Kirthi Korattur
Alexandrea Huang
Liberal Arts and Science Academy

Anita Sosa
Chloe Kwan
Liberal Arts and Science Academy

Sebastian Ramirez
Jonathan Zanzuri
Lovejoy High School

Amy Poe
Joyce Qian
Memorial High School

Christopher Salha
Jeremy Tu
Memorial High School

Amy Poe
Jeremy Tu
Memorial High School

Connelly Cowan
Anthony Orellana
Mount Pleasant High School

Joseph-Charles D'Antuono
Rahul Penumetcha
Plano East Sr. High

Robert Arroyo
Paola Diaz
Princeton High School

Samye Millward
Caydence York
San Angelo Central

Aashi Kasotia
Constanza Jongkind
Stephen F Austin High School

Riley Edens
Edgar Delgado
Sudan

Samantha Fowler
Katherine Zhang
The Kinkaid School

Nikhil Bhasin
Savannah Miller
The Kinkaid School

Jace Allen
Shreya Komire
Tuloso Midway High School

Mahintha Karthik
Townes Schultz
Westside High School

Robert Ou
Ishan Sharma
Westwood

Eric Zhu
Vince Pham
Westwood

Madhavan Prasanna
Dominic Schwarzenbach
Westwood

Katherine Yan
Ruhee Nemawarkar
Westwood

Kathryn McKinney
Layla Quartucci
Wimberley High School

Brooklyn King
Claire Davis
Winston Churchill HS

Leah Huerta
Gordie O'Rorke
Winston Churchill HS

Natalie Stone
Cana Blanton
Winston Churchill HS