Congressional Debate

State Qualified Entries: 167

Team
School

Allen Zhang
A and M Consolidated High School

Bella Nolan
A and M Consolidated High School

Evelyn Conway
A and M Consolidated High School

Celine Choi
A and M Consolidated High School

Al Nahlyan
Alief Kerr High School

Ajibula Yerokun
Alief Kerr High School

Danial Syed
Alief Kerr High School

Sheila Nguyen
Alief Kerr High School

sarah qaiser
Alief Kerr High School

Joshua Romero
Alief Kerr High School

You-Wei Lai
All Saints Episcopal School

Surya Dasgupta
All Saints Episcopal School

Shaanti Dasgupta
All Saints Episcopal School

Jayde DeGraff
Americas High School

Steven Sacerdote
BASIS San Antonio Shavano

Owen Zhang
Bellaire

Scott Cricks
Bellaire

Mitsuki Jiang
Bellaire

Arianna Zhao
Bellaire

Rachel Pontes
Bellaire

Thomas Lai
Bellaire

Brandy Xie
Bellaire

Jake George
Bellaire

Samuel Johnson
Bellaire

Joshua Cheng
Bellaire

Yanke Wang
Bellaire

Theo Hunt
Bellaire

Anna Maag
Bellaire

Tenley Jackson
Boerne High School

Krishnav Bose
Byron Nelson High School

Nathan Evenhar
Centennial HS

Saisha Karri
Centennial HS

Manav Makhija
Centennial HS

Eshaan Chichula
Centennial HS

Navya Sampathkumar
Centennial HS

Luke Chalfont
Chapin High School

Colin Tipton
Chapin High School

Joshua Walkingstick
Claudia Taylor Johnson High School

Natasha Banga
Coppell High School

Jb Lilley
Coram Deo Academy

Roseliane Corona
Cy-Fair High School

Lily Claire Kroll
Dripping Springs High School

Lizzie Galassini
Dripping Springs High School

Amanda Wilson
Eastwood High School

Randall Barraza
El Paso Coronado High School

Nina Chessa
El Paso Coronado High School

Samuel Kligman
El Paso Coronado High School

Luke Miller
El Paso Coronado High School

Tommy Weaver
Fort Worth Country Day

Alek Zabel Araguz
Harlingen HS South

Valeria Bautista
Harlingen HS South

Clinton Oreofe
Hastings HS

Andrew Cook
Jack C. Hays

Morgan Gonzales
James Bowie High School

Patrick Lu
Jasper HS

Kaitlyn Hou
Jasper HS

Phoena Lin
Jasper HS

Justin Zhu
Jasper HS

Shrey Bahl
Jasper HS

Julia Duan
Jasper HS

Amit Konda
Jasper HS

Raghav Ramki
Jasper HS

Abhinav Chellury
Jasper HS

Atharv Kulkarni
Jasper HS

Srjana Srivatsa
Jasper HS

Prisha Vithalani
Jasper HS

Kaaviya Shenbaharaman
Jasper HS

Katherine Lee
Jasper HS

Ethan Wilkes
John Paul Stevens High School

David Sun
Jordan High School

Alejandra Rincon
Jordan High School

Elijah Kleinman
L C Anderson High School

Eliza Avramova
L C Anderson High School

John Taft
La Vernia High School

Joel Robertson
La Vernia High School

Gabriel Uribe
Lake Creek High School

Samuel Ennis
Lake Travis High School

Camille Trawick
Lake Travis High School

Chukwubuikem Madu
Lamar

Khanh Dang
Lamar

Evelyn Huang
Louis D. Brandeis

Chisom Okorafor
Lovejoy High School

Cassandra Podnar
McNeil High School

Charlotte Delany
McNeil High School

Sara Beth Beasley
Medina Valley High School

Harley Pitts
Midland Lee HS

Pranav Ganta
Midland Lee HS

Angel Chen
Northland Christian School

Sydney O'Connell
Northland Christian School

Noah Wolff
Pampa High School

Seth Smith
Pampa High School

Joseph Garza
Pflugerville High School

Kenneth Kalu
Pflugerville High School

Apra Donthula
Plano East Sr. High

Anika Bokil
Plano East Sr. High

Duncan South
Plano Senior

James O'Brien
Plano Senior

William Parks
Plano Senior

Leo Yu
Plano West Sr High School

Justin Rho
Plano West Sr High School

Neil Gupta
Plano West Sr High School

Charles Hou
Plano West Sr High School

Adithya Karthik
Plano West Sr High School

Kelly Hu
Plano West Sr High School

Anushka Kumar
Plano West Sr High School

Pranav Pattatathunaduvil
Plano West Sr High School

Angela Wang
Plano West Sr High School

Reeya Shah
Plano West Sr High School

Tejas Bansal
Plano West Sr High School

Bryson Frank
Prestonwood Christian Academy

Wesley Barrett
Rock Hill HS

Kate Carline
Rock Hill HS

Matthew Tweden
Round Rock Christian Academy

Anish Beeram
Saint Mary's Hall

Jonathan Tubb
Saint Mary's Hall

Kenna Wilbanks
San Angelo Central

Lincoln Hama
San Angelo Central

Myles Russwurm
San Angelo Central

Aidan Liu
Seven Lakes High School

Fida Ahmed
Seven Lakes High School

Ethan Jiang
Seven Lakes High School

Willy Njeru
Seven Lakes High School

Natalie Pang
Seven Lakes High School

Murtaza Kazmi
Seven Lakes High School

Sidharth Nair
Seven Lakes High School

Camila Alatorre
Seven Lakes High School

Josh Mahato
Seven Lakes High School

Parth Nikumbh
Seven Lakes High School

Corina Aniceto
Seven Lakes High School

Laalasa Kella
Seven Lakes High School

Fadhil Lawal
Seven Lakes High School

Isabella Zarate
Seven Lakes High School

Arman Amin
Southlake Carroll

Jack Sibbett
Southlake Carroll

Katy Lin
Southlake Carroll

Nitya Nadella
Southlake Carroll

Haley Chokshi
Southlake Carroll

Jared Lee
Spring Woods High School

Grace Fyfe
Spring Woods High School

Matthew Lee
Spring Woods High School

Jesus Silva
Spring Woods High School

Alex Zhang
Stratford

Keyton Lytle
THEO Christian

Allison Yang
The Kinkaid School

Alexander Ilacqua
The Village High School

Parth Gupta
The Village High School

Rohan Bendapudi
The Village High School

Kylan Chen
Tompkins High School

Loukya Kotla
Tompkins High School

Brockett McNeel
Trinity School of Midland

Jackeline Zapata
Tuloso Midway High School

Ariana Esquivel
Tuloso Midway High School

Jace Allen
Tuloso Midway High School

Lila Katz
Tyler Legacy High School

Olivia Orren
Tyler Legacy High School

Isaac Saadi
Vanguard College Prep School

Laura Li
W B Ray High School

Katy Thorpe
W B Ray High School

Daniel Gardiner
W B Ray High School

Roopa Bindingnavele
W B Ray High School

Genevieve Cox
W B Ray High School

Norah Rami
William P. Clements High School

Aizaz Bokhari
William P. Clements High School

Brianna Shrestha
William P. Clements High School

Lawrence Dietlein IV
William P. Clements High School

Conner Jacobson
Winston Churchill HS

Garrett Schroeder
Winston Churchill HS